Hakkımızda

rldizimuzikleri.com logo

RL Dizi Müzikleri – en iyi yeni dizi fon müzikleri ve soundtrack müzik edit’leri by Ramik Lezgin.

RL Dizi Müzikleri farkıyla popüler türk dizilerinin unutulmaz sahnelerindeki en iyi soundtrack fon müzikleri ve tüm yeni dizi müzik edit’lerini en iyi versiyonları ile dinleyebilirsiniz.

RLDiziMuikleri.com’da, Çukur, Siyah Beyaz Aşk, Sen Anlat Karadaniz, Erkenci Kuş, Bizim Hikaye, Hercai, Çarpışma, Benim Tatlı Yalanım, Her Yerde Sen, Sen Anlat Karadaniz, Kuzgun, Mucize Doktor, Kuruluş Osman, Şampiyon, Elimi Bırakma, Halka, Hekimoğlu, Babil, Zemheri, Bay Yanlış, Çatı Katı Aşk, Atiye ve onlarca diğer dizi fon müzikleri bulabilir, dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

Sitemizde ve YouTube kanallarımızda ( RL Dizi Müzikleri, RL Soundtracks 2, RL Soundtracks 3 ) paylaştığımız müzikler, projelere ilgi çekmek ve Bestecilerin dizilerde arka plandaki değerli müziklerini daha fazla ön plana çıkartmak için en güzel şekilde dinleyicilerle buluşturulmaktadır.
(sitemizde, dijital müzik platformlarında orijinal olarak yayınlanmış albümlerdeki müzikleri paylaşMıyoruz)
(sitemizdeki müziklerin büyük kısmı amatörce edit’lenmiştir, orijinal müziklerin dinleyicilere ulaşması için de her zaman Bestecilere destek olmaya çalışıyoruz)

istek müzik ve düşüncelerinizi YouTube videolarına ve site yorumlarına yazabilirsiniz veya herhangi bir konu ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz
iletişim (contact): ramik.lezgin@mail.ru

💚 ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim.

🎧🎬 admin / editor: Ramik Lezgin

turkish tv series soundtrack music

musica de la serie turca

#RLDiziMüzikleri #dizimüzikleri #soundtrack