Kullanım Koşulları

RL Dizi Müzikleri’ne hoş geldiniz 🙂

Sitemizde, sevdiğiniz türk dizilerinin unutulmaz sahnelerindeki en iyi fon müzikleri ve tüm yeni dizi müziklerini en iyi edit versiyonları ve #RLDiziMüzikleri farkıyla dinleyebilirsiniz.

rldizimuzikleri.com adresinden sitemizi ziyaret ederek, sitede istediğiniz kadar gezine bilir, dilediğiniz kadar limitsiz dizi müzikleri dinleyebilir veya indirebilirsiniz.
Bunun için giriş yapmanız, üye olmanız; ad, soyad, e-posta gibi kişisel bilgilerinizi girmenize de gerek yok.

RL Dizi Müzikleri, kişisel hobiler ve takipçilerimizin istekleri doğrultusunda paylaşımlar yapmaktadır.
İstekler tarafımızdan edit’lenerek (tekrer düzenlenerek), orijinal veya edit versiyon (veya demo) olduğunu belirterek, müzisyenlere referans vererek paylaşılmaktadır.
Ayrıca bu müzikleri besteleyen değerli müzik sahiplerini daha fazla öne çıkartmaya da çalışmaktayız.

Sitemizde, size orijinal müzikleri veya yüksek kalitede müzik sunma sözümüz ve garantimiz yoktur.
Tarafımızdan, paylaştığımız müziklere herhangi bir lisans verme yetkimiz de yoktur. Lütfen bu gibi konular için besteciler ve müzisyenlerin kendilerine ulaşmaya çalışın.

Sitemizde ve YouTube kanallarımızda ( RL Dizi Müzikleri, RL Dizi Müzikleri 2, RL Dizi Müzikleri 3 ) paylaştığımız müzikler, projelere ilgi çekmek ve Bestecilerin dizilerde arka plandaki değerli müziklerini daha fazla ön plana çıkartmak için en güzel şekilde dinleyicilerle buluşturulmaktadır.

Sitemizdeki müziklerin büyük kısmı amatörce edit’lenmiştir.
İisimleri müziğin duygusuna göre belirlenmiştir (orijinal versiyonları farklı olabilir).
Orijinal müziklerin dinleyicilere ulaşması için de her zaman Bestecilere destek olmaya çalışıyoruz.

(orijinal müzikler için paylaşımlarda belirtilen Bestecilerin resmi sayfalarını da takip edin)

Sitemizde, telif haklarından dolayı, orijinal olarak resmi müzik platformlarında yayınlanmış albümlerdeki müzikleri paylaşmıyoruz. Bunun dışında dizilerde kullanılan, daha önceden var olan hazır müzikleri sadece dinleme amaçlı, orijinal kaynaklarla birlikte sitede paylaşabiliriz, ama bunlar indirilmeye açık olmayacaktır.

(sitemizde paylaştığımız müzikler telifsiz değildir)

Sitemizde veya tarafımızdan ticari amaçlı müzik satılmamaktadır, tüm paylaşımlar herkese açık ücretsiz ve şahsi kullanım içindir ve edit versiyonlardır.
Tarafımızdan edit’lenmiş ve YouTube kanallarımızdaki veya sitemizdeki müzikleri tekrar yayımladığınızda lütfen kaynak göstermenizi rica ederiz.

Sitemizi kullanmaya devam ederek burada belirtilenleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi varsayarız.

RL Dizi Müzikleri, sitede yer alan bütün hizmetleri, içerikleri, sayfaları, bilgileri, kullanım koşullarını ve gizlilik politikalarını, önceden bildirimde bulunmadan değiştirebilir ve güncelleyebilir.

Gizlilik Politikamız‘ı da gözden geçirebilirsiniz.

Herhangi sorun, soru veya bilgi almak istediğiniz bir konu varsa lütfen iletişime geçerek bize yazabilirsiniz.

Anlayışınız ve destekğiniz için teşekkürler 💚